4 listopada 2018

 • Udostępnij:

Link do regulaminu: https://link.do/50hoI 

Regulamin konkursu “Wygraj wózek dla swojego malucha”

 1. Organizatorem konkursu jest Euro Projekt Baby sp. z o. o. z siedzibą w Krakowie, przy ul. Batorego 4 lok. 6.

 2. W konkursie mogą brać udział pełnoletni użytkownicy Internetu, cieszący się pełnią praw publicznych i nie związani zawodowo, ani prywatnie z Euro Projekt Baby sp. z o. o..

 3. Warunkiem technicznym brania udziału w konkursie jest posiadanie komputera, tabletu lub telefonu z dostępem do sieci Internet i z zainstalowaną przeglądarką internetową oraz profilu na portalu społecznościowym Facebook lub Instagram.

 4. Aby wziąć udział w konkursie należy:

 • zamieścić w komentarzu pod postem konkursowym, zdjęcie swojego ciążowego brzuszka, z odpowiedzią na pytanie: ”Co jest dla Ciebie najpiękniejszego w byciu mamą?”.

 • zaprosić do zabawy koleżankę.

 • udostępnić w trybie publicznym grafikę konkursową z podpisem “Wygrywam idealny wózek dla (tu wstaw imię swojego dziecka). #tutispolska”. Udostępnienia muszą być w trybie publicznym i opisane hasztagiem.

 • zgłaszając się do niniejszego konkursu, uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji konkursu zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

 1. Zgłoszenie do konkursu nie może zawierać treści bezprawnych.

 2. Nagrodą w konkursie jest wózek dziecięcy Aero Tutis głęboko-spacerowy, w kolorze ze standardowej kolorystyki (101-112) wybranym przez zwycięzcę. Wyboru zwycięzcy dokona Zarząd Euro Projekt Baby sp z o.o..

 3. Wygrany wózek jest objęty 2-letnią gwarancją producenta, liczoną od dnia dostarczenia nagrody do zwycięzcy niniejszego konkursu.

 4. Poprzez udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe wraz z załączonym zdjęciem, w tym jej umieszczenie pod postem konkursowym na portalu Facebook lub Instagram uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne korzystanie z tej wypowiedzi oraz jej publikowanie przez Euro Projekt Baby sp. z o. o., a także jej modyfikowanie w zakresie wyżej wskazanym.

 5. Nagroda nie może być zamieniona na ekwiwalent pieniężny ani scedowania na inną osobę, niż osoba, która wygrała konkurs. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania konkursu bez podania przyczyny. Nagroda zostanie dostarczona za pośrednictwem firmy kurierskiej, w ciągu 30 dni roboczych, od podania przez zwycięzcę konkursu wybranego modelu oraz danych osobowych do wysyłki.

 6. Konkurs trwa od 6.12.2018 od godziny 12:00 do 31.12.2018 do godziny 23:59, zwycięzca zostanie ogłoszony 5.01.2018 r., poprzez zamieszczenie zwycięskiej fotografii na stronie internetowej organizatora https://tutispolska.pl/. Najlepsze zdjęcie wraz z opsiem, wybiorą pracownicy spółki Euro Projekt Baby.

 7. Osoba, której zdjęcie zostanie zaprezentowane jakie zwycięskie proszona jest o kontakt z organizatorem poprzez wysłanie swoich danych adresowych wraz z numerem kontaktowym, na adres marketing@europrojektbaby.eu .